ויקי-דרך
​בנה ערך ויקיפדי משלך למקום על הדרך
​  

ויקי-דרך: ברוכים הבאים, משתמשים חדשים

ברוכים הבאים לויקי-דרך העברי! ויקידרך הוא מדריך טיולים חופשי אשר נכתב במשותף על ידי הקוראים, הגולשים באתר. אנו, הוויקימטיילים שכבר פעילים באתר, מקווים שתאהבו את הרעיון ותחליטו לסייע לנו לכתוב מדריך טיולים חופשי, עדכני, אמין ומקיף העוסק ביעדים החשובים והבולטים ברחבי העיר שלכם. זה יכול להיות הבית הראשון ביישוב, גן-המשחקים של ילדותכם, פינת נוף מדהימה, אישיות לא מוכרת שעזרה בעיצוב הישוב ועוד...
 
 
 
 
 
 
למה דווקא וויקי?
Wiki הוא אתר אינטרנט המאפשר למשתמשים לאסוף ידע של קבוצת חברים, לתכנן אירועים או לעבוד יחד על נושא משותף, ממש כמו נושא הויקי-דרך. משתמשים יכולים להוסיף תוכן חדש או לערוך תוכן קיים בקלות.
למשתמשים דרוש רק דפדפן אינטרנט והרשאות עבור אתר ה- Wiki - אין להם צורך בכלים מיוחדים או בידע מיוחד אודות יצירת אתרים. משתמשים יכולים להוסיף תוכן במהירות לדפים קיימים וליצור בקלות קישורים לדפים חדשים.
ניתן ליצור קישורים ב- Wiki גם לפני שהדפים שאליהם הם מפנים נוצרים בפועל. לדוגמה, חבר בכיתה עשוי לחשוב שלנושא מסוים דרוש מידע קשור, אך אין לו זמן ליצור דף חדש באותו הרגע. חבר הצוות יכול ליצור קישור מציין מיקום שניתן להפוך אותו בהמשך לדף ממשי על-ידי הפעלת הקישור והוספת תוכן כדי ליצור את הדף (עושים זאת ע"י הכנסת הערך החדש בתוך סוגריים מרובעים).
 
איך עורכים?  -  קל מאוד לערוך:
1.היכנסו לדף אותו תרצו לערוך או לתקן.
2.לחצו על עריכה.
3.בצעו תוספות, מחיקות ו/או שינויים.
4.לחצו על "שמור והמשך עריכה " בכדי לשמור, ו"תצוגה מקדימה " בתפריט דף - כדי לראות איך נראים השינויים
  בדף חדש
5.סיימתם - לחצו "פרסם" / הפסק עריכה. עכשיו השינויים נשמרו בוויקידרך וכל אחד ואחת יכולים לראותם.